DDF

Dalarnas Dövas Förening

Styrelsen för Dalarnas Dövas Förening är följande:

Ordförande :Pernilla Evasdotter, pernilla@dovtorget.se

Ledamöter:
Julia Kankkonen, julia@dovtorget.se
Stig Kjellberg, stig@dovtorget.se
Mattias Hellöre, mattias@dovtorget.se
Agneta Skagerstrand, agneta.skagerstrand@dovtorget.se

Gemensam mailadress till alla i styrelsen är : styrelsen@dovtorget.se